logo MPWiK

Aktualności

 

Wodociągi Leszczyńskie - MRML z wizytą na SUW Zaborowo

28 maja br. naszymi gośćmi była Młodzieżowa Rada Miasta Leszna. 

Wodociągi Leszczyńskie - Woda, zdrowie i CSR

Każdego dnia Wodociągi Leszczyńskie dbają o dostawy wody dla mieszkańców aglomeracji leszczyńskiej. Ponadto, obok tego podstawowego aspektu działalności, Zarządowi Spółki leży na sercu rozwój obszaru, na którym działa przedsiębiorstwo. Dlatego chętnie angażujemy się w inicjatywy, które przynoszą korzyści całej społeczności lokalnej

Wodociągi Leszczyńskie - To nasza pierwsza instalacja fotowoltaiczna

6 maja 2021 r. na terenie Stacji Uzdatniania Wody (SUW) Karczma Borowa została uruchomiona instalacja fotowoltaiczna, która składa się ze 120 sztuk monokrystalicznych paneli fotowoltaicznych o mocy jednostkowej 330 Wp.

Wodociągi Leszczyńskie - Majówka - WODNA KRZYŻÓWKA

WODNA KRZYŻÓWKA – to edukacyjna zabawa, przy której można sprawdzić swoją wiedzę na tematy związane z wodą i ochroną środowiska, a także poćwiczyć naukę pisania literek i czytania.

Wodociągi Leszczyńskie - Światowy Dzień Ziemi

Tegorocznym motywem przewodnim jest hasło „Przywróć naszą Ziemię” 🌱🌏💦

Wodociągi Leszczyńskie - W trosce o środowisko! Dane za lata 2018/2019/2020

Wodociągi Leszczyńskie - "Porozmawiajmy o wodzie" - galeria

Przedstawiamy galerię prac laureatów oraz prac wyróżnionych. Gratulujemy zwycięzcom oraz wyróżnionym. Dziękujemy wszystkim uczestnikom Konkursu za nadesłanie prac. Cieszy nas, że poziom był naprawdę wysoki, a wszystkie nadesłane prace były zarówno ciekawe, jak również wykonane starannie. DZIĘKUJEMY!

Wodociągi Leszczyńskie - Rozstrzygnięcie Konkursu na Wielkanocną Kartkę Świąteczną

Podczas Światowego Dnia Wody ogłoszone zostały wyniki Konkursu na Wielkanocną Kartkę Świąteczną organizowanego przez Stowarzyszenie ZMW we współpracy z Miejskim Przedsiębiorstwem Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Lesznie – Partnerem konkursu. 

Wodociągi Leszczyńskie - Wyniki Konkursu "Porozmawiajmy o wodzie"

Z wielką przyjemnością w Światowym Dniu Wody ogłaszamy wyniki Konkursu "Porozmawiajmy o wodzie", który spotkał się z ogromnym odzewem mieszkańców aglomeracji Leszno, tj. Miasta Leszna, Gminy Lipno i Gminy Święciechowa.

Wodociągi Leszczyńskie - "Wielkanocna Kartka Świąteczna" - konkurs plastyczny

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie Plastycznym "Wielkanocna Kartka Świąteczna"!

a p j