logo MPWiK

Aktualności

 

Powoli dobiegają końca tergoroczne DNI OTWARTE naszej Spółki. W miesiącach pażdziernik i listopad gościliśmy Państwa na naszych obiektach techologicznych, w kanałach i na  wieźy ciśnień.

Jak co roku największym zainteresowaniem cieszyłą się NOC W KANAŁACH, tu jak zawsze emocji było najwięcej. Dziękujemy laureatom akcji "Lubię To! Leszno", że odważyli się zajrzeć do podziemnych labiryntów bezpiecznie i z uśmiechem. Wielu mieszkańców odwiedziło też najwiekszą w mieście przepompownie ścieków tzw. Grubą Kaśkę. Z Państwa  realacji wynika, że warto było zobaczyć z bliska ten wpisany już w krajobraz miasta obiekt,  i posłuchać wielu ciekawostek na temat jego funkcji i działania.

Dzieciom i opiekunom dziękujemy za przetestowanie nowej ściezki edukacyjnej w Henrykowie. Spodobały się interaktywne tablice i fajne karty pracy.

Wszystkim którzy byli z nami w trakcie DNI OTWARTYCH 2014 , mieszkańcom , klientom i gościom , serdecznie dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy na nowe wycieczki już za 12 miesięcy !

PS. Dziekujemy też za przychylne przyjęcie naszej nowej strony na facebooku, mamy już ponad 100 przyjaciół !

 

a p j .