logo MPWiK

Aktualności

 

Zapraszamy do udziału w wydarzeniach "Aktywne Obywatelskie Leszno".
 
Aktywne Obywatelskie Leszno to szereg wydarzeń adresowanych do mieszkańców naszego Miasta i regionu. Udział we wszystkich aktywnościach jest bezpłatny.W programie są także atrakcje z udziałem MPWiK.
 
W najbliższy poniedziałek, czyli 21 września w godzinach 16-00, 16-30, 17-00 będzie można zwiedzać Muzeum Wodociągów przy ul. Lipowej 76A w Lesznie. Natomiast  23 września w godzinach od 16-00 do 18-00 zwiedzanie Wieży Ciśnień, ul. Poniatowskiego 1 w Lesznie. W obu przypadkach zwiedzanie odbywa sie z przewodnikiem. Akcje te organizuje Stowarzyszenie PL18, a zapisy przyjmowane są drogą e-mailową na podstawie formularza zgłoszeniowego – liczba miejsc ograniczona. Szczegóły i zapisy: www.pl18.org
 
W sobotę 26 września w godzinach od 10-00 do 14-00  w Hali Trapez zapraszamy do odwiedzania stoiska wystawienniczego naszego Laboratorium. Wśród atrakcji prezentacja przykładowych wyników badań mikrobiologicznych oraz ekspozycja szkła laboratoryjnego. Tu spotkają Państwo specjalistów służących informacją, którzy przedstawią ofertę Laboratorium oraz odpowiedzą na pytania dotyczące jakości wody w Lesznie.

Serdecznie zapraszamy!
Zobacz więcej

a p j .