logo MPWiK

Aktualności

 

Sprzęt analityczny, laboratoryjne przyrządy i uśmiechnięty personel były tylko częścią spośród wielu atrakcji na stoisku naszego Laboratorium w minioną sobotę w leszczyńskiej Hali Trapez.

Punkt Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Lesznie zaprezentowany został podczas, zorganizowanego w ramach akcji Aktywne Obywatelskie Leszno, Dnia Aktywności Obywatelskiej, który odbył się 26 września 2015 r.

Stoisko promocyjne Laboratorium Badania Wody i Ścieków stanowiło nie lada okazję m. in. do zapoznania się z metodami wykorzystywanymi podczas badań wody, ścieków i gleby, własnoręcznej obsługi sprzętu analitycznego oraz skorzystania z profesjonalnych porad pracowników Laboratorium. Oprócz laborantów można było porozmawiać z kierownikiem Laboratorium – Magdaleną Patalas oraz Prezesem Zarządu MPWiK Sp. z o.o. – Rafałem Zalesińskim.

Odwiedzający nasze stoisko mieszkańcy Leszna chętnie zadawali pytania dotyczące jakości i wykrywania ewentualnych zanieczyszczeń wody. Dziękujemy za okazane zainteresowanie, mając nadzieję, że nie zawiedliśmy Państwa oczekiwań. Jednocześnie jesteśmy przekonani, że Dzień Aktywności Obywatelskiej nie był ostatnią okazją do wspólnych spotkań.

Podziękowania

Laboratorium
65 529 83 39

a p j .