logo MPWiK

Aktualności

 

PRZYŁACZ SIĘ DO NAS! - takim hasłem Wodociągi Leszczyńskie przywitało mieszkańców podczas sobotniego Wielkiego Festynu Aktywności i Pasji zorganizowanego w ramach tegorocznego Aktywnego Obywatelskiego Leszna

Zaprosiliśmy mieszkańców do zapoznania się z usługą eBOK, a także do zapoznania się z naszym zespołem i naszą pracą, a ponadto zapewniliśmy atrakcje dla najmłodszych.

👉 PRZYŁACZ SIĘ DO NAS - eBOK

Zainteresowane osoby mogły razem z nami założyć profil na platformie e-BOK i zamienić fakturę papierową na wygodną fakturę elektroniczną. 

👉 PRZYŁACZ SIĘ DO NAS - PRACA 

👱‍♀️👨‍🦰👷‍♀️👷 Mieszkańcy spotkali się z naszym zespołem i mogli zobaczyć, jak pracujemy oraz porozmawiać z naszym ekspertem w dziedzinie rekrutacji.

👉 WODA KOŁEM SIĘ TOCZY - EDUKACJA I ATRAKCJE DLA DZIECI

💧 Wśród atrakcji przygotowanych z myślą o najmłodszych odbyły się warsztaty, podczas których tworzyliśmy w słoiku ekosystem i obieg wody.

💧 Kręciliśmy wodnym kołem fortuny. Quiz był okazją do doskonałej zabawy, sprawdzenia lub przyswojenia wiedzy na temat infrastruktury wod-kan i leszczyńskiej kranówki oraz do zdobycia odznaki eksperta wodnego i nagrody.

💧 Były też sznurkowe zabawy, podczas których dzieci stworzyły piękne i ciekawe kropelki i krany.

💧 Ponadto przygotowaliśmy dla dzieci kolorowanki oraz zabawę w inżynierów budujących studnię. 

👉 KRETOGULIK „KAZIK”

🚛  Dzieci miały okazję poznać nasz samochód nazywany kretogulikiem oraz zdobyć odznakę operatora wozu specjalistycznego

 

FOTORELACJA 👇

 

a p j .