logo MPWiK

Strefa klienta

eBOK

eBOK to platforma internetowa, która umożliwia ŁATWE i SZYBKIE rozliczenie się za wodę i ścieki oraz kontaktowanie się z MPWiK Sp. z o.o. w Lesznie! 

  

KORZYŚCI I MOŻLIWOŚCI, jakie daje eBOK:

 • możesz opłacić rachunki za wodę i ścieki bez konieczności wychodzenia z domu
 • uzyskujesz wgląd w swoje należności i salda oraz zawarte umowy
 • otrzymujesz dostęp do usługi e-Faktura
 • posiadasz możliwość bieżącego monitorowania zużycia wody
 • możesz elektronicznie podać stan wodomierza lub zgłosić potrzebę jego wymiany
 • otrzymujesz narzędzie komunikacji z MPWiK
 • indywidualne powiadomienia email
 • bezpieczeństwo transmisji i przechowywania danych

TO WSZYSTKO

 • BEZPŁATNIE
 • 24 H
 • W ZASIĘGU TWOJEJ RĘKI JUŻ OD DZIŚ! 

  ulotka e bok ok 1

 

Płatności On-line Blue Media dla MPWiK Leszno 

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Lesznie udostępniło swoim Klientom system Płatności On-line Blue Media. Dzięki szybkim e-płatnościom Klienci mogą dokonywać opłat za usługi wodociągowe i kanalizacyjne szybko, bezpiecznie i bez wychodzenia z domu.

Procedura opłacania rachunków za wodę przebiega w sposób dobrze znany z zakupów internetowych. Wystarczy wejść na stronę elektronicznego biura obsługi klientów przedsiębiorstwa ebok.mpwik-leszno.pl i wybrać należność, za którą Klient chce uiścić opłatę. Następnie należy uzupełnić swoje dane identyfikacyjne i wybrać logo swojego banku lub karty płatniczej. Po przekierowaniu na stronę transakcyjną wystarczy potwierdzić dane (np. hasłem SMS).

Klienci MPWiK Leszno mają do dyspozycji wszystkie najpopularniejsze formy płatności on-line – szybkie płatności za pomocą linku, tzw. Pay by link (takie jak mTransfer, Pekao24 czy płacę z iPKO), płatności kartą płatniczą (VISA, VISA Electron, MasterCard i Maestro) oraz płatności mobilne BLIK.

Dzięki regulowaniu należności za pośrednictwem eBOK MPWiK w Lesznie, klienci mają przejrzysty wgląd do historii opłaconych rachunków.

Internet przyzwyczaił konsumentów do załatwiania wielu spraw bez wychodzenia z domu. 66 proc. Polaków opłaca swoje rachunki przez Internet, a 68 proc. robi zakupy on-line – to wyniki badania Blue Media „Innowacje finansowe”. - Podobnych rozwiązań, wygodnych i pomagających oszczędzać czas, domagamy się w innych sferach życia. Rozwiązania sprawdzone w branży e-handlu z powodzeniem mogą być wdrożone przez urzędy czy instytucje publiczne – przekonuje Krzysztof Ambroziak, odpowiedzialny za rozwój usług Płatności On-line Blue Media.

O Blue Media

Firma Blue Media jest dostawcą rozwiązań do obsługi transakcji elektronicznych i wsparcia sprzedaży on-line – od automatyzacji domowych płatności po kompleksowe, szyte na miarę systemy dla bankowości elektronicznej, rozwiązania dla wystawców faktur oraz e-handlu.

Blue Media w oparciu o zgodę NBP prowadzi działalność rozliczeniową i rozrachunkową. Firma jest licencjonowaną przez KNF krajową instytucją płatniczą oraz członkiem Forum Technologii Bankowych przy Związku Banków Polskich.

 

Bluemedia logo www.bluemedia.pl

a p j .